Užitečné info

Pár rad co si vzít s sebou na focení.

Pro všechny.

  • Důležité je sladit se barevně. Nedoporučuji trička s potiskem nebo nápisy. Vhodné barvy jsou ty, které jsou přírodní….takže, hnědá, zelená, okrová, hořčičná, bordó, béžová….
  • Vezměte si s sebou doplňky jako jsou korále, šály, bekovky, klobouky, kšandy, atd….něco čím by jste fotografii okořenily.

Pro těhotenské.

  • Fotografování doporučuji pěkné spodní prádlo, vestičky, košile, rifle, tílko jednoduché …Pokud je nedopnete tak věřte, že to na fotografii nevadí :-)
  • Vezměte si i doplňky jako jsou korále, výrazné šperky, klobouk.
  • Pokud máte botičky, fotku s ultrazvuku, oblečení pro miminko, jmenovku nebo něco originálního nebojte se to vzít s sebou.

Co se týče newborn focení nebo focení miminek do cca 3měsíců, počítejte, že se u mě zdržíte déle. Takže si vezměte umělou výživu pokud nekojíte, přebalovací podložku, plenky včetně látkových, deku,….

Nesmím zapomenout, že i vy si vezměte oblečení na převlečení, jelikož se může stát nehoda v podobě přinejmenším počurání :-)

Pro ty větší dětičky vezměte nějakou sladkost, oblíbenou hračku, pití.

MOJE REKVIZITY JSOU VÁM K DISPOZICI…

Vyhrazuji si právo zveřejnění některých fotografií na mých webových stránkách a portfoliu pro svou prezentaci , pokud není dohodnuto jinak.

Pokud si budete chtít vybrat fotografie sami, posílám náhledy do týdne přes nahledy.cz

Pokud necháte výběr na mě, nelze později reklamovat, že jsem zvolila pro Vás nehodící se fotografii. (Protože samozřejmě můžeme mít jiný vkus a úhel pohledu)